Katarzyna Bielec , okno

3690 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

115 x 110

Rok powstania

2005

ID pracy

#971

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

olej na płótnie

Od autorki:
Płótno stanowi fragment cyklu przedstawiającego okna, zasłonięte, zabite deskami lub tekturą, zakratowane. Okna zdradzają stan, w jakim znajdują się ich mieszkańcy Mimo, iż nie znajdujemy w nich żadnej postaci, obrazy te mówią wiele o ludzkiej egzystencji. Każde okno jest inne, wszystkie jednak są niedostępne.
To kompozycja skłaniająca do refleksji i zadumy. Zasadniczy temat, fragment ściany z zasłoniętym, zakratowanym i zabitym tekturą oknem, nie powinien skupiać na sobie całej uwagi widza. W tle toczy się jakby inne jeszcze życie, życie ludzi tam mieszkających.
Obraz dobrze będzie się prezentował w jasnym przestronnym wnętrzu - zarówno nowoczesnym jak i klasycznym.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (16)