Galeria artpower.pl

Współpracuj z nami!


  1. Jesteś profesjonalnym artystą (absolwentem ASP lub kierunku artystycznego na innej uczelni) i chcesz poszerzyć grono swoich odbiorców i klientów?
  2. Przyślij swoje portfolio na adres info@artpower.pl Napisz coś o sobie, swoim wykształceniu, swoich ostatnich wystawach, otrzymanych nagrodach.
  3. Jeśli prace wpadną nam w oko i uznamy, że pasują do oferty artpower.pl, prześlemy Ci szczegółowe warunki współpracy i wzory umów.


Gramy fair i mamy proste zasady


  • Zależy nam na profesjonalnej i przejrzystej współpracy, dlatego z każdym artystą podpisujemy umowę o współpracę i umowę komisu.
  • Załatwiamy wszelkie formalności związane z odprowadzaniem podatków za sprzedane prace.
  • Wystawimy każdą ilość dzieł sztuki, jednak zastrzegamy sobie prawo wyboru dzieł ostatecznie zamieszczonych na naszych stronach i skierowanych do sprzedaży.


  • Interesują nas wszelkie techniki plastyczne, ale z przyczyn logistycznych przyjmujemy wyłącznie dzieła, które bezpiecznie można przesyłać kurierem do Klienta (nie wystawiamy rzeźby, ceramiki lub różnego rodzaju instalacji).
  • Zapraszamy również do współpracy galerie z całej Polski, które za naszym pośrednictwem mogą zyskać nowych klientów i zapewnić sobie dodatkową promocję. Szczególnie zachęcamy do kontaktu małe galerie. Warunki tego typu współpracy ustalamy indywidualnie.
  • Gwarantujemy miłą i sympatyczną atmosferę oraz profesjonalny przebieg współpracy - zależy nam na zadowoleniu wszystkich stron transakcji.