Galeria artpower.pl

Idea


Jesteś estetą? Lubisz otaczać się pięknymi przedmiotami? Poszukujesz unikalnych obiektów? To czas sięgnąć po sztukę!


Jesteśmy internetową galerią sztuki, a Ty zapewne jesteś osobą doceniającą piękno i zainteresowaną posiadaniem rzeczy nieprzeciętnych, dlatego chcemy Cię przekonać, że najwyższy czas zacząć kupować profesjonalne i oryginalne dzieła! Spraw sobie przyjemność i uzupełnij kolekcję, upiększ mieszkanie lub biuro, zaimponuj znajomym lub zainwestuj na przyszłość – każdy powód jest dobry, by kupować polską sztukę. Posiadanie rzeczy unikalnych jest zawsze w modzie, a pieniądze wydane na dzieła sztuki nigdy nie są zmarnowane. Naszym zadaniem jest uczynić zakup dzieła sztuki możliwie łatwym i niekrępującym. Charakter naszej galerii pozwala na ograniczenie dodatkowych kosztów, dlatego możemy zaoferować w przystępnych cenach dobre dzieła sztuki artystów z dużym dorobkiem. Przekonaj się, że to wcale nie jest takie trudne, a co najważniejsze – możesz sobie na to pozwolić. Jednak zanim podejmiesz decyzje o zakupie, chcemy Ci uświadomić, że:


Nie musisz być znawcą sztuki, aby kupować sztukę

To normalne, że na początku możesz czuć się zdezorientowany i zagubiony. To nic złego, że wolisz dopasować dzieło sztuki do wystroju i kolorystyki mieszkania lub po prostu masz wolne miejsce na ścianie. To już dobry start na zainteresowanie się tematem i bardziej świadomym poszukiwaniem konkretnych dzieł. Być może pierwszy zakupiony obraz zainicjuje Twoją prywatną kolekcję.


To nic, że czasem nie wiesz „o co w tym chodzi”

Nie staraj się za wszelką cenę zrozumieć „co artysta miał na myśli”, nie odczytuj dzieł dosłownie - odbieraj je emocjonalnie. Każda interpretacja jest właściwa. To dobrze, jeśli po prostu czujesz „To mi się podoba!” i chcesz ten obraz lub rysunek mieć u siebie.


Liczy się tylko Twój gust i Twoja opinia

Podobają Ci się pejzaże lub martwa natura? – świetny wybór. Lubisz abstrakcję, ale obawiasz się braku zrozumienia u rodziny? – nieważne. Twój nabytek będzie wisiał na Twojej ścianie - będziesz codziennie na niego patrzeć, więc musisz być pewien, że podoba się właśnie Tobie! To ma być przyjemność!


Liczą się tylko oryginalne dzieła sztuki

To nic trudnego kupić wydruk na płótnie w jednej z sieci handlowych – to proste i bezpieczne, bo widziałeś takie ozdoby w gazetach wnętrzarskich, więc wydaje Ci się, że jest to dobre. Nic bardziej mylnego. To nic ciekawego mieć na ścianie to samo co inni. Bądź oryginalny i kupuj oryginalne dzieła sztuki. Przekonaj się, że stać Cię na niepowtarzalność. Tylko dzieło profesjonalnego artysty jest jedyne w swoim rodzaju i nie znajdziesz takiego samego u znajomych.


Każdy powód, dla którego kupujesz dzieło sztuki jest dobry

Interesujesz się sztuką i tworzysz własną kolekcję; nie lubisz pustych ścian i chcesz ozdobić mieszkanie, a może masz ochotę zaimponować znajomym lub traktujesz dzieła sztuki jako lokatę kapitału z nadzieją na przyszłe zyski? – każdy powód jest słuszny, by kupić kolejny obraz lub grafikę.


Również Ciebie stać na prawdziwą sztukę

Wydaje Cię się, że na prawdziwe dzieła sztuki mogą sobie pozwolić tylko nieliczni - tzw. zwykłych ludzi nie stać na takie zakupy? Na szczęście jest inaczej – na rynku jest wiele bardzo dobrych dzieł tworzonych przez profesjonalnych artystów, które są osiągalne w całkiem przystępnych cenach. Niejednokrotnie w cenie produkowanych masowo nadruków na płótnie udających obrazy, czy wysokiej jakości reprodukcji możesz kupić oryginalny rysunek lub grafikę.


Profesjonalne dzieła sztuki to dobra inwestycja

Dzieło sztuki nie jest przedmiotem, który pewnego dnia postanowisz wyrzucić – to nabytek, który z czasem zyskuje na wartości i który przekażesz dzieciom lub - przy odrobinie szczęścia - za kilka lat sprzedasz z zyskiem. A teraz spokojnie wybierz dzieło, które odpowiada Twoim upodobaniom. Życzymy satysfakcjonujących zakupów – sztuka jest dla ludzi!