Galeria artpower.pl

Witaj!

Nazywam się Gabriela Gancarz-Stasiak i od 2008 r. prowadzę internetową galerię sztuki artpower.pl. Wtedy to było uważane za szaleństwo (naprawdę!), ale teraz taka forma sprzedaży sztuki przyjęła się już na dobre. Stworzyłam miejsce, gdzie znajdziesz starannie wyselekcjonowane dzieła zarówno bardzo młodych twórców, jak i tych z dość konkretnym dorobkiem. Mam nadzieję, że moje artystyczne wybory spodobają się również Tobie. Uważam, że sztuka jest dla wszystkich, dlatego artpower.pl to platforma prostych i przyjaznych zakupów w przystępnych cenach. To nie o to chodzi, by kupować za wielkie pieniądze, ważne by cieszyć się oryginalnymi dziełami sztuki we własnym domu. Moja rada: kieruj się przede wszystkim intuicją i swoim gustem, a będzie Pan/Pani zadowolony/a :-)


sztukaniegryzie.pl

Piszę też bloga o sztuce w domu. Jeśli szukasz przykładów pięknych wnętrz pełnych sztuki, chcesz zobaczyć, jak nasze obrazy wyglądają w domach klientów, potrzebujesz praktycznych porad na temat eksponowania sztuki w domu, a może chcesz wiedzieć, jak zacząć budować własną kolekcję, to koniecznie zaglądaj na sztukaniegryzie.pl


artpower.pl w mediach

Poza prowadzeniem artpower.pl i bloga dużo piszę i dużo piszą o mojej galerii oraz o dostępnych w niej dziełach - zobacz, gdzie ostatnio pojawiły się moje artykuły i gdzie polecano wybrane przeze mnie prace artystów - zajrzyj do działu Publikacje.


Facebook / Instagram

Widać nas w mediach społecznościowych - obserwuj galerię na Facebooku i Instagramie. Bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami, wydarzeniami i ciekawostkami z działalności galerii.


Dane firmy

ARTPOWER Gabriela Gancarz-Stasiak

ul. Dąbska 18M/93, 31-572 Kraków

NIP: 864-168-05-01

REGON: 260248112

Konto bankowe mBank: 23 1140 2017 0000 4102 0850 9319