Dagmara Kwiatek , Historia miłosna III

SPRZEDANY

Technika

Inne ,

guma chromianowa

Technika gumy chromianowej należy do fotograficznych technik specjalnych. Nazwa pochodzi od zastosowanych odczynników chemicznych gumy arabskiej i dwuchromianu potasowego. Do otrzymania obrazu prowadzi skomplikowany proces, podczas którego w pierwszej kolejności, w ciemni fotograficznej przetwarzane jest czarno-białe zdjęcie w negatywową błonę fotograficzną, a następnie przez nią odpowiednio naświetlany jest papier/płyta/płótno pokryte wcześniej światłoczułą warstwą uzyskaną z gumy arabskiej i dwuchromianu potasu łączonej z pigmentem. Po naświetleniu obraz zostaje wypłukany i wysuszony.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 50

Rok powstania

2015

ID pracy

#4386

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (25)