Artpower.pl w Noble Concierge

Data publikacji: 2009-08-20

Artykuł przygotowany przez galerię artpower.pl ukazał się na stronach prestiżowego serwisu Noble Concierge, w dziale Art & Design. Tekst pt. „Sztuka w internecie” całościowo przedstawia zagadnienie handlu sztuką przez galerię internetowe oraz jest zilustrowany pracami z oferty artpower.pl.

Noble Concierge (www.nobleconcierge.pl) stworzony został by świadczyć prestiżowe usługi, spełniać nietypowe marzenia, ale i pomagać w sytuacjach życia codziennego. Dedykowany jest osobom, które cenią sobie wysoką jakość usług w połączeniu z minimum formalności.
Idea Noble Concierge zrodziła się w Noble Banku - jedynej instytucji finansowej na polskim rynku wyspecjalizowanej w bankowości prywatnej. Noble Bank wyznaczając nowe standardy stworzył dla klientów usługę prestiżową, spełniającą ich wszystkie wymagania i życzenia. Usługę, która wykracza poza ramy bankowości i finansów. Utożsamia Bank bardziej z prywatnym doradcą, a niżeli z procentami i środkami lokowanymi na kontach.
Obecnie Noble Concierge to spółka istniejąca niezależnie. Rozwijając swój program oferuje pakiety nie tylko klientom banku, ale i indywidualnym przedsiębiorstwom.
Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Sztuka w internecie".