Tomasz Bereźnicki , Aptekarz w getcie Krakowskim 2

280 PLN

Technika

Inne

Rozmiar dzieła w cm

21 x 27

Rok powstania

2012

ID pracy

#4857

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

plansza komiksowa - druk cyfrowy - edycja limitowana

Epizod z Romanem Polańskim z komiksu "Aptekarz w getcie krakowskim" (2013), scenariusz i rysunki: Tomasz Bereźnicki. Komiks prezentuje postać krakowskiego aptekarza Tadeusza Pankiewicza i jego losy w latach okupacji niemieckiej. Historia koncentruje się na losach bohatera w czasie istnienia krakowskiego getta (1941-1943) i opowiada o szlachetnej postawie człowieka ratującego Żydów przed śmiercią z rąk hitlerowców. Publikacja, wydana przez Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, jest pozycją towarzyszącą wystawie stałej w oddziale Apteka pod Orłem pt. Apteka Tadeusza Pankiewicza w getcie krakowskim. Komiks wydany w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (15)