Piotr Wadowski , Bez tytułu j

1130 PLN

NIEDOSTĘPNY

Technika

Grafika ,

serigrafia

Serigrafia (inaczej sitodruk) jest jedną z technik drukarskich. Została wynaleziona w Japonii i pierwotnie służyła ozdabianiu tkanin. Matryca wykorzystywana do tworzenia druku to zwykle rama z naciągniętą specjalną tkaniną (sito), gdzie szablon tworzy utwardzona warstwa światłoczuła, nie przepuszczająca farby, stanowiąca negatywowy obraz drukowanego wzoru. Elementem drukującym formy drukowej są nie zakryte oczka siatki sitodrukowej, przepuszczające farbę. Przygotowane do druku sito umieszcza się nad podłożem, którym może być papier, folie z tworzywa, tkanina blacha lub rozmaite przedmioty. Na sito wylewa się specjalną farbę i przeciska się ją na podłoże przeciągając po tkaninie gumowym raklem. Drukować można ręcznie lub w maszynach.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 100

Rok powstania

2005

ID pracy

#362

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Praca na papierze (fabriano rosaspina, kremowy).

Dzieło do prostych i nowoczesnych wnętrz.

Od artysty:
Grafiki, które przedstawiam są moim własnym subiektywnym oglądem na rzeczywistość. Prace inspirowane są otaczającym mnie światem, rzeczywistością, która wpływa, kształtuje. Są to migawki wspomnienia, które zarejestrowałem w różnych częściach świata.
Źródłem tych prac nie są jednak tylko okoliczności, sytuacje w jakich się znalazłem, obrazy, które zarejestrowałem. Ich źródłem jest mój własny sposób postrzegania rzeczywistości.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (1)