Maria Mamczur , Sentyment

3300 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

60 x 70

Rok powstania

-

ID pracy

#165

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej na płótnie.

Kolor, światło i przestrzeń zadziwiają w tych obrazach. Sprawiają, że ten, kto je ogląda staje się jakby ich współautorem. A równocześnie zostaje zabrany przez nie w daleką podróż w głąb siebie.
Wielu znajomych malarki nosi przy sobie kolorowe fotografie jej obrazów. Twierdzą, że płynie z nich dobra i uzdrawiająca energia.
Jej obrazy leczą, uspokajają. Bo docierają do naszej podświadomości. Budzą ją ze snu. Sprawiają, że zaczyna współpracować ze świadomością i pierwiastkiem duchowym, który jest w każdym z nas.(Ada Filipowicz)

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (53)