Marcin Kędzierski , Skoda 706 RTO na łące

350 PLN

Technika

Malarstwo ,

akwarela

To technika malarska polegająca na malowaniu rozcieńczonymi w wodzie pigmentami na porowatym, szybko wchłaniającym wodę papierze. Rozcieńczona farba nie kryje całkowicie papieru, w związku z tym ostateczny efekt zależy nie tylko od koloru, ale również od faktury użytego papieru. Obrazy malowane w tej technice zwykle sprawiają wrażenie rozmytych, są delikatne, w pastelowych barwach.
Prace wykonane techniką akwareli są wrażliwe na światło i mogą płowieć.

Rozmiar dzieła w cm

42 x 30

Rok powstania

2017

ID pracy

#5881

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akwarela, gwasz na papierze
Od autora: Obraz przedstawia zabytkowy samochód Skoda 706 RTO (Rámový Trambusový Osobní) którego konstrukcję zaprojektowano w Czechosłowacji i na którego licencji produkowano w Polsce słynne Jelcze popularnie zwane „ogórkami”. Od 1958 roku ramach tej licencji produkowano w Jelczu różne wersje tych autobusów z nadwoziem Karosa. W drugiej połowie XX w. autobusy te były niezwykle popularne w Polsce, Czechosłowacji oraz innych krajach regionu.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (11)