Marcin Kędzierski , Podróż za jeden uśmiech - na poczcie

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akwarela

To technika malarska polegająca na malowaniu rozcieńczonymi w wodzie pigmentami na porowatym, szybko wchłaniającym wodę papierze. Rozcieńczona farba nie kryje całkowicie papieru, w związku z tym ostateczny efekt zależy nie tylko od koloru, ale również od faktury użytego papieru. Obrazy malowane w tej technice zwykle sprawiają wrażenie rozmytych, są delikatne, w pastelowych barwach.
Prace wykonane techniką akwareli są wrażliwe na światło i mogą płowieć.

Rozmiar dzieła w cm

40 x 30

Rok powstania

2018

ID pracy

#6062

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

technika mieszana: akwarela/gwasz na papierze
Od autora: Obraz na podstawie filmu Stanisława Jędryki pt.: „Podróż za jeden uśmiech” z 1972r. Opowiada historię wakacyjnej podróży dwójki chłopaków autostopem nad morze. Przebojowy Poldek (Henryk Gołębiewski) oraz zarozumiały i zapobiegliwy Duduś (Filip Łobodziński) przeżywają w trakcie podróży niezwykłe przygody, poznają ciekawych ludzi, zwiedzają Polskę. Piękne plenery bez reklam, świat widziany oczami dziecka oraz wspaniałe aktorstwo dwójki nastoletnich wówczas chłopaków, dorównujących doświadczonym mistrzom filmu polskiego tj. Alina Janowska to najlepsza rekomendacja tego kultowego dziś filmu. Pomimo upływu lat nic nie stracił na wartości, a raczej sporo zyskał.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (13)