Marcin Kędzierski, Eustachy i Matylda wgTadeusza Rolke

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akwarela

To technika malarska polegająca na malowaniu rozcieńczonymi w wodzie pigmentami na porowatym, szybko wchłaniającym wodę papierze. Rozcieńczona farba nie kryje całkowicie papieru, w związku z tym ostateczny efekt zależy nie tylko od koloru, ale również od faktury użytego papieru. Obrazy malowane w tej technice zwykle sprawiają wrażenie rozmytych, są delikatne, w pastelowych barwach.
Prace wykonane techniką akwareli są wrażliwe na światło i mogą płowieć.

Rozmiar dzieła w cm

40 x 30

Rok powstania

2018

ID pracy

#6061

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Technika mieszana – akwarela/ akryl / gwasz na papierze
Od autora: Obraz powstał na podstawie archiwalnej fotografii wybitnego artysty fotografika Tadeusza Rolke. Zdjęcie przedstawia dwójkę młodych ludzi na ulicy Chmielnej w Warszawie w roku 1960. Chłopak na skuterze marki Lambretta to kolega autora, również fotograf, dziewczyna zaś pozostaje anonimowa do dziś. Czarno-białe zdjęcie kryje w sobie ciepłą kolorystykę wczesnych lat 60., obecną zwłaszcza w modzie i reklamie tamtych lat. Poszukiwanie tej temperatury było pretekstem do namalowania obrazka.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (15)