Marcin Kędzierski , Bikiniarze z Lambrettą wg Tadeusza Rolke

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

gwasz

Gwasz to technika malarska polegająca na malowaniu farbami podobnymi do akwareli. Jednak do pigmentów dodana jest kreda i biel, co sprawia że farba jest kryjąca i umożliwia nakładanie kilku warstw.
Obrazy malowane w tej technice mają pełne kolory, a nie rozmyte i prześwitujące jak w akwareli. Po wyschnięciu matowieją.

Rozmiar dzieła w cm

41 x 31

Rok powstania

2022

ID pracy

#8735

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akwarela/gwasz na papierze - obraz powstał na podstawie czarno białej fotografii Tadeusza Rolke z roku 1960. Powstała podczas wycieczki skuterem Lambretta po Warszawie, przedstawia czterech młodych mężczyzn przed kinem. W pejzażu miejskim pomimo upływu lat widoczne są jeszcze pozostałości wojennej zawieruchy. Lambretta model z roku 1959 jest tu synonimem nowoczesności i luksusu.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (13)