Małgorzata Bryndza , Wojna trojańska

3920 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

100 x 100

Rok powstania

2023

ID pracy

#9194

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Wojna trojańska to obraz abstrakcyjny wykonany w technice olejnej na podobraziu płóciennym. Wymiary pracy 100x100 cm. Data powstania 2023 rok. Sygnowany w prawym, dolnym rogu - MBryndza’23. Obraz jest nieoprawiony. Boczne krawędzie płótna zostały zamalowane, nie wymaga oprawy. Praca przygotowana jest do zawieszenia. Obraz Wojna trojańska jest jednym z obrazów należących do serii zatytułowanej Days to come. Obrazy z tej serii mają charakter figuratywny. Gosia Bryndza nie tworzy jasnej formy postaci, nie ukazuje detalu. Skupia się na doznaniach estetycznych wrażeń, które przenoszą wyobraźnię w zupełnie inny świat. Autorka kładzie nacisk na organiczne kształty skomponowane z szeroką płaszczyzną gładko nałożonej farby. Z jednej strony namnożenie, zwielokrotnienie plam barwnych, a z drugiej przeciwieństwo i wyciszenie – jednolita płaszczyzna koloru. Gosia Bryndza dąży by obraz tworzył wrażenie, które widz odbiera za pomocą koloru oraz faktury, które przenoszą go w odkrywczą podróż po powierzchni płótna.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (11)