Maciej Ratajczak , Sky

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

30 x 20

Rok powstania

-

ID pracy

#171

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Akryl na papierze.

Maciej Ratajczak w czasie studiów na wrocławskiej ASP wykazał duże uzdolnienia malarskie oraz aktywną postawę ustawicznie poszukującą nowych rozwiązań formalnych. Dla każdego wybranego tematu poszukiwał oryginalnej własnej formy, własnego warsztatu, aby była adekwatna i zgodna z treścią. Ta zgodność formy z treścią świadczą o dużej jego świadomości i odpowiedzialności oraz o stawianiu sobie wysokich wymagań artystycznych. Rozległe zainteresowania i pasja twórcza są motorem poszukiwań różnych mediów dla wypowiedzi artystycznych.
Maciej Ratajczak będąc absolwentem Uczelni ma na swoim koncie wiele znaczących wystaw, pokazów, instalacji i kreacji przestrzennych. Uprawia poza malarstwem rysunek, grafikę, film, fotografię.(na podst. opinii prof. Mieczysława Zdanowicza)

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (13)