Krystyna Grzegocka , O miłości, Biblia, Księga Rodzaju

5160 PLN

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

50 x 60

Rok powstania

1999

ID pracy

#4007

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Kaligram - 30x30 cm, w passpartou 50x60 cm, technika własna: kolorowy papier, kredki, tusz, złoto, oprawa: cienka rama metalowa srebrna

KALIGRAM -utwór poetycki, którego układ graficzny stanowi obraz, kompozycję odwołującą się do jego znaczenia.
Od autorki: Jest to cykl prac stanowiący próbę zmierzenia się z wizualizacją pojęć filozoficznych, religijnych i tekstów mistyków wynikającą z fascynacji tekstami Pisma Świętego, Dionizego Aeropagity, Hildegardy z Bingen, św. Jana od Krzyża, Jacoba Böhmego, Angelusa Silesiusa, Tomasza a Kempis… Fragmenty tych tekstów stanowią integralną część tych obrazów.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (4)