Joanna Styrylska-Gałażyn , Karton po bananach

SPRZEDANY

Technika

Inne ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

100 x 70

Rok powstania

2005

ID pracy

#147

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Od autorki:
Praca jest abstrakcyjną kompozycją malarsko-collage'ową. Tytuł obrazu przypomina o początkowej strukturze collage'u. Finalny efekt ma na celu zagubienie pierwotnej prawdy o powstaniu pracy.


Pracując nad kolażem używam gotowych obrazów, zdjęć i wycinków z gazet. Bardzo starannie dobieram i selekcjonuję zebrany materiał. W ten sposób powstaje "baza" do której dodaję trochę intuicji, wyobraźni i humoru. Pierwiastek humorystyczny jest dla mnie bardzo ważny. Kolaż pozwala mi na uchwycenie opowieści i historii ze świata realnego w moim prywatnym zwierciadle.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (32)