Joanna Gałecka , Wniebowstąpienienie - Żurawie

1200 PLN

Technika

Grafika ,

drzeworyt

Technika druku wypukłego, gdzie wykorzystuje się gładką deseczkę z twardego drewna, pokrytą białą temperą. Następnie szkicuje się rysunek i na jego podstawie wycina się dłutem, rylcem lub nożykiem linie, które na odbitce mają pozostać białe. Na tak przygotowaną deseczkę nanosi się farbę, która pokrywa tylko miejsca wypukłe. Odbitki wykonuje się ręcznie lub przy użyciu prasy.
Jest to najstarsza technika graficzna.

Rozmiar dzieła w cm

68 x 56

Rok powstania

2018

ID pracy

#7172

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

drzeworyt na bibule japońskiej, wymiary odbitki 56x68, rozmiar papieru: 67x 90 cm. Grafika dostała Grand Prix w konkursie na Najlepszą Grafikę Miesiąca (konkurs ZPAP Kraków) i była pokazywana na kilku wystawach.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (50)