Kontakt

Jesteśmy dostępni dla Was od poniedziałku do piątku, w godzinach 10-17.
Zamówienia obsługujemy drogą elektroniczną przez 7 dni w tygodniu.

Prosimy o kontakt nie tylko w sprawie zakupu czy sprzedaży dzieł sztuki, ale również
czekamy na Wasze uwagi i opinie dotyczące naszej galerii.

info@artpower.pl 502 342 330

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na:

artpower_facebookfacebook.com/artpowerpl artpower_twittertwitter.com/artpowerpl artpower_instagraminstagram.com/artpower.pl

Zapraszamy też do kontaktu przy użyciu poniższego formularza,
odpowiemy najszybciej jak się da!

Twój adres email

Wiadomość


Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Drogi Użytkowniku!
Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci i partnerzy. Wszelkie działania, jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało od dnia 25 maja 2018 roku.

Jakie dane wykorzystujemy
Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc skontaktować się z nami koniecznym jest byś udostępnił nam twoją daną jaką jest adres e-mail

Administrator Danych Osobowych
Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: ARTPOWER Gabriela Gancarz-Stasiak, ul. Dąbska 18M/93, 31-572 Kraków, NIP: 864-168-05-01, REGON: 260248112 kontakt: info@artpower.pl.

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane
Przetwarzamy Twoje dane w celu skontaktowania się z tobą w odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Prawo do wycofania zgody
Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. By wycofać zgodę, wystarczy napisać do nas maila na adres info@artpower.pl.

Podstawa prawna
Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

Prawo do zapomnienia
Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Po zapoznaniu się z powyższymi informacjami, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z prawem Polskim jak i Europejskim, w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) RODO w celach kontaktowych. Moja zgoda jest dobrowolna, wiem o prawie do wglądu do moich danych, ich poprawienia, usunięcia oraz do cofnięcia zgody, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego i zapomnienia.