Dagmara Darsicka , Anatomicon

660 PLN

Technika

Grafika ,

akwaforta

Technika druku wklęsłego, zwana również kwasorytem. Polega na wykonaniu rysunku na specjalnej płytce cynkowej lub miedzianej, pokrytej cienką warstwą kwasoodpornego werniksu. Rysunek sporządzony za pomocą igły poddaje się trawieniu kwasem. Następnie po wytrawieniu i wyczyszczeniu, płytkę pokrywa się farbą drukarską, która zostaje wtarta w miejsca wyżłobione. Odbitki wykonywane są na zwilżonym papierze przy użyciu prasy.
Gotowa odbitka może przypominać rysunek piórkiem.

Rozmiar dzieła w cm

50 x 70

Rok powstania

2009

ID pracy

#557

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Wymiar pracy 70x50 cm jest sumą wymiarów matrycy oraz marginesów. Wymiar samej matrycy to 49x34,5 cm.

Od autorki:
Inspiracją do stworzenia grafiki była obserwacja różnych typów osobowości oraz zilustrowanie ich, z wyolbrzymieniem pewnych aspektów. Portrety ukazują część naszej prymitywnej, zwierzęcej natury.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (5)