Bartosz Milewski , Lublin 1

1400 PLN

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

130 x 100

Rok powstania

2013

ID pracy

#3546

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akryl na płótnie

Od autora: Obraz przedstawia dworzec PKS w Lublinie i jego okolice. Swobodą formy starałem się oddać naturę chaotycznego otoczenia noszącego ślady zniszczenia jak i transformacji ustrojowej: odbywa się tam handel, znajduje się mała gastronomia. Zalegały też hałdy brudnego śniegu. Jest to jeden z tych obrazków, które wkrótce zastąpi nowe, a więc mój obraz jest swojego rodzaju dokumentem, kapsułą czasu, na który kiedyś spojrzymy s sentymentem.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (8)