Barbara Czerwińska , Nauka latania 2

2250 PLN

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

81 x 65

Rok powstania

2010

ID pracy

#2218

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akryl na płótnie, oprawa: rama drewniana srebrna o szer. 2cm.

Od autorki:
Żywy świat egzystuje w trzech żywiołach - wymiarach materialnego bytu: wodzie, ziemi, powietrzu. Ich elementami między innymi są ryby, ptaki, rośliny oraz człowiek. Natura ta staje się dla mnie przyczynkiem do głębokiej refleksji artystycznej i fascynacja tym światem spełnia funkcję poznawczą w procesie rozumienia świata. Moje cykle Ptaki, Ryby, zawierają mój osobisty kod symboli wyrażający mój stosunek do życia, człowieka i otaczającego mnie świata.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (17)