Antoni Karwowski, Siedząca

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

80 x 100

Rok powstania

-

ID pracy

#467

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Akryl na płótnie.
Bez oprawy. Zamalowane boczne krawędzie.

"Malarstwo Antoniego Karwowskiego to fascynacja kolorem. Artysta uwalnia kolor i czyni go obiektem samym w sobie. Przedmioty, postacie, są zaledwie pretekstem do wykorzystania koloru jako swoistego "tematu" w obrazie. Jeżeli używa ultramaryny, błękitu czy zieleni, to w pewnych fragmentach obrazu ich świetlistość i nasycenie bliskie jest efektom, jakie towarzyszą oglądaniu witraży.
Obrazy Antoniego Karwowskiego intrygują, uwodzą kolorem, światłem, ich odbiór wymaga czasu, bliższego kontaktu, dopiero wtedy odsłaniają pełną gamę użytych środków wyrazu."

Hartvig Hansen, Aarhus

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (17)