Anna Michalik , Pejzaż grecki

980 PLN

NIEDOSTĘPNY

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

80 x 80

Rok powstania

2019

ID pracy

#6933

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

obraz olejny na płótnie o formacie 80 x 80 cm. Obraz powstał jako wspomnienie pobytu na Półwyspie Peloponeskim. Tematem obrazu jest pejzaż namalowany w sposób abstrakcyjny. Kolor, struktura i forma przenikają się, tworząc kapsułowe przedstawienie greckiego krajobrazu. Granice między wodą, lądem i powietrzem uległy zatarciu. Obraz malowany śmiałymy, mocnymi pociągnięciami pędzla oraz szpachli. Na powierzchni widać fakturę, która miejscami zanika zupełnie tworząc gładką powierzchnię. Kolorystyka jest intensywna i nasycona.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (34)