Agata Sobczyk , Wodna łąka 1

2660 PLN

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

70 x 70

Rok powstania

2016

ID pracy

#5396

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej i akryl oraz rysunek czarnym oilbarem na papierze, obraz oprawiony w drewnianą ramę o zaokrąglonym profilu w kolorze czarnym. Przód plexi błyszczące, plecki płyta HDF. Obraz jest częścią cyklu „Słońce i woda”. Inspiracją do jego powstania były mokradła i rozlewiska Yellow Riwer w Parku Kakadu. Przedstawia rośliny porastające mokradła, odbijające się w rozświetlonej przez poranne słońce wodzie. Na niektórych liściach widzimy jaskrawe refleksy świetlne.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (39)