Agata Sobczyk , Black Bull

1540 PLN

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

50 x 50

Rok powstania

2013

ID pracy

#5792

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej i akryl na płótnie z wykorzystaniem ręcznie wycinanych szablonów.
Od autorki: Obraz jest częścią cyklu „NIECH ŻYJĄ LETNIE FESTIWALE” - jest „pamiątką z wakacji”. Inspiracją do jego powstania był letni festiwal w Gandawie, totalnie zmieniający oblicze statecznego, zabytkowego miasta. Przedstawia scenki z życia festiwalowego miasta, pełnego reklam, scen i lunaparków. Jeszcze trochę sennego i pustego – czekającego na wieczorną zabawę...

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (39)