Agata Sobczyk , Łapacze słońca 3

2660 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 70

Rok powstania

2017

ID pracy

#7448

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Technika mieszana: olej i akryl na papierze, obraz oprawiony w drewnianą ramę o zaokrąglonym profilu w kolorze czarnym. Przód plexi błyszczące, plecki płyta HDF
Od autorki: Obraz z cyklu „Słońce i woda”. Inspiracją do jego powstania był pejzaż mokradeł i rozlewisk Yellow Riwer w Parku Kakadu. Przedstawia rozświetlone przez poranne, ostre słońce gałęzie drzew. Widziane pod światło ciemne gałęzie tworzą abstrakcyjną strukturę z jaskrawymi refleksami światła.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (39)