Marcin Kędzierski , Zimowy ogórek

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

akwarela

To technika malarska polegająca na malowaniu rozcieńczonymi w wodzie pigmentami na porowatym, szybko wchłaniającym wodę papierze. Rozcieńczona farba nie kryje całkowicie papieru, w związku z tym ostateczny efekt zależy nie tylko od koloru, ale również od faktury użytego papieru. Obrazy malowane w tej technice zwykle sprawiają wrażenie rozmytych, są delikatne, w pastelowych barwach.
Prace wykonane techniką akwareli są wrażliwe na światło i mogą płowieć.

Rozmiar dzieła w cm

42 x 30

Rok powstania

2021

ID pracy

#6558

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akwarela/gwasz na papierze
Od autora: Obraz przedstawia autobus marki Jelcz 043 produkowany w Polsce na licencji czechosłowackiej. Z powodu swojego wyglądu zwany był potocznie ogórkiem. Ta wersja tego autobusu przeznaczona była do obsługi tras dalekobierznych np. PKS w odróżnieniu do podobnej obsługującej komunikację miejską. Praca namalowana w technice mieszanej: akwareli zakładanej laserunkowo, uzupełnionej i skontrastowanej plamami gwaszu w partiach gładkich.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (13)