Marcin Kędzierski , Poranek w Karpaczu

392 PLN

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

40 x 30

Rok powstania

2019

ID pracy

#7127

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Obraz przedstawia autobus zwany „Ogórkiem” produkowany również w Polsce na licencji czechosłowackiej Skody. Ta wersja tego autobusu przeznaczona była do obsługi tras dalekobierznych np. PKS w odróżnieniu do podobnej obsługującej komunikację miejską. Praca na papierze namalowana w technice mieszanej: akwareli zakładanej laserunkowo, uzupełnionej i skontrastowanej plamami gwaszu w partiach gładkich.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (14)