Marcin Kędzierski , Ogórek po kolizji na peryferiach Łodzi

238 PLN

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

42 x 30

Rok powstania

2018

ID pracy

#5993

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akwarela/gwasz/akryl na papierze
Od autora: Obraz na podstawie archiwalnego czarno-białego zdjęcia Mariana Linczewskiego z roku 1969. Na zdjęciu widzimy autobus typu Jelcz MEX po kolizji z Ikarusem 620. Zdarzenie miało miejsce w prowincjonalnej scenerii na przedmieściach Łodzi. Autobusy tego typu, zwane potocznie „ogórkami” należały do wyjątkowo wytrzymałych i solidnych. Należy przypuszczać że ew. naprawa tego egzemplarza nie trwała długo i szybko powrócił na trasę.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (13)