Magdalena Willems-Pisarek , Łąka

680 PLN

Technika

Grafika ,

suchoryt

(sucha igła) Technika graficzna metalowa, należąca do technik wklęsłych. Rysunek wykonuje się ostrą stalową igłą bezpośrednio na metalowej płycie (zwykle miedzianej) i bez użycia kwasu do trawienia. Igła żłobi rysunek, a na brzegach powstałych bruzd zostają drobne wiórki metalu, które podczas odbijania na zwilżonym papierze zatrzymują farbę dając efekt miękkiej i rozmytej linii.
Na odbitce daje efekt rysunku ołówkiem.
Sucha igła jest bardzo zbliżona do mezzotinty – obie techniki doskonale się uzupełniają. Sucha igła jest również techniką często uzupełniającą inne techniki graficzne, tj. akwaforta lub akwatinta.

Rozmiar dzieła w cm

25 x 20

Rok powstania

2013

ID pracy

#3889

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Grafika klasyczna, Sucha igła, Nakład 30 szt., Passepartout białe, rozmiar zewnętrzny 40 x 30, bez ramy

Praca w klasycznej technice graficznej bazująca na realistycznym rysunku. Technika sucha igła umożliwia budowanie miękkiego światłocienia pomimo operowania jedynie kreską.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (7)