Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk , Akt

1870 PLN

Technika

Inne ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

70 x 100

Rok powstania

2006

ID pracy

#845

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Collage (gazety, tapety, tektura falista, różne papiery, siatka budowlana itp.), technika mieszana (farby akrylowe, plakatowe, tusz) na brystolu

Od autorki:
Inspiracją był akt kobiecy, światłocień i kontrasty walorowe. Bryły postaci i tła miejscami scalają się ze sobą, czasem ostro wycinają – niekiedy dosłownie. Zróżnicowanie fakturowe dodatkowo urozmaica i wzbogaca pracę.
Ze względu na bogactwo faktury i form a także format praca wymaga oddechu i najlepiej prezentuje się w przestronnym wnętrzu, niekoniecznie nowoczesnym.
Praca wymaga oprawy – antyramy.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (4)