Jan Kanty Pawluśkiewicz , Dzień Purpurowy

2650 PLN

Technika

Inne ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

55 x 38

Rok powstania

2016

ID pracy

#5321

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Egzemplarz nr 6/50. Obraz żel-art to unikalna technika artystyczna, gdzie bazą jest druk cyfrowy na papierze wysokiej jakości, następnie malowany tuszami i specjalnymi żelami. Efektem tego każdy egzemplarz jest unikatowy i niepowtarzalny, a wielobarwność form i kształtów nadaje dziełu niespotykane walory dekoracyjne. Każdy obraz należy do limitowanej serii, jest numerowany i sygnowany przez autora oraz posiada dołączony certyfikat potwierdzający jego autentyczność. Dzieło oprawione jest w passe partout 45x62 cm.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (10)