Ewa Paulska , Akt w ruchu 3

2650 PLN

Autor

Ewa Paulska

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

60 x 130

Rok powstania

2008

ID pracy

#156

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej na płótnie.

Autorka jest studentką Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Obecnie przygotowuje pracę magisterską w Pracowni Ilustracji profesora Zygmunta Januszewskiego. Pod jego nadzorem uzyskała przed dwoma laty z pracy licencjackiej ocenę bardzo dobrą z wyróżnieniem. Dyplom składał się z ilustracji, oraz aranżacji tekstu „Szafa” Olgi Tokarczuk. W 2006/07 roku została wytypowana do stypendium w szkole artystycznej St-Luc w Brukseli.

PRACA REKOMENDOWANA PRZEZ SERWIS DOMOSFERA.PL>>

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (4)