Eugeniusz Molski, Portret

1260 PLN

Technika

Malarstwo ,

collage

Technika polegająca na tworzeniu kompozycji z różnych materiałów i tworzyw, tj. gazety, fotografie, tkaniny itp. – naklejane na płótno lub papier i łączone z tradycyjnymi technikami artystycznymi.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 100

Rok powstania

1985

ID pracy

#2373

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Rama Montax New York – aluminium szczotkowane

Unikatowy obraz z lat 80tych, odnaleziony w archiwum artysty i na nowo oprawiony.

Jego obrazy, rzeźby i ceramikę cechuje wewnętrzna dynamika, dramat, który określić można jako walkę o piękno. Jej wizualną manifestacją będzie plama dźwięcznego koloru wyłaniająca się z cieni ziemi, jaskrawy kontur, jakby pośpiesznie, z trudem, ale i wielką pasją torujący sobie drogę i definiujący postać. Piękno formalne, a na głębszym poziomie – walki o tożsamość, o prawo do niej w świecie rozmytych, nijakich najczęściej otaczających nas tłumnie kształtów. Pamięć – w greckiej mitologii tytanka Mnemosyne, matka Muz, jest też ostoją tożsamości.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (8)