Anna Holewińska-Żakowska "Kama" , Ryba

SPRZEDANY

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

70 x 60

Rok powstania

2006

ID pracy

#237

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Oprawa: rama drewniana, 5 cm, czarna.

Bezdźwięczne bycie w granatowej przestrzeni wieczoru. Plączę palcem kosmyk niekonkretnej myśli.
Praca z cyklu "Wcielenia" łączącym słowo i obraz.


Od autorki:
Kiedy tylko patrzę uważnie, każdy mój dzień pełny jest spotkań, które zostają w oczach na zawsze. Te spotkania to krótkie chwile, w których świadomie jestem. Staje się jednym z tym na co patrzę. Utożsamiam się z drzewem, sową, motylem. Patrzę na nie, tak jakbym patrzyła na siebie. Uważnie żyje życiem wcielonym...

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (11)