Aleksandra Dmitrów, Czerwony Dzbanek

2750 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

90 x 77

Rok powstania

2000

ID pracy

#382

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej na płycie.
Oprawa: potrójnie frezowana rama z drewna bukowego, pokryta bejcą oraz lakierem zabezpieczającym dającym efekt wysokiego połysku. Rama została wykonana na zamówienie specjalnie do tego obrazu i wykonana w profesjonalnym studio specjalizującym się w oprawianiu dzieł sztuki.

Od autorki:
Obraz przeznaczony jest dla miłośników sztuki klasycznej, dla których jednak, wychodzenie poza sztywne ramy dosłowności jest przyjemnym wyzwaniem, a nie niewygodną koniecznością.

Dobrze prezentować się będzie we wnętrzach klasycznych, ale może tez stanowić "ocieplający" akcent we wnętrzach nowoczesnych.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (6)