Adam Nowacki , The scarecrow No.37

SPRZEDANY

Autor

Adam Nowacki

Technika

Malarstwo ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

46 x 58

Rok powstania

2011

ID pracy

#1534

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Technika mieszana: akryl, olej, kredka , ołówek - na kartonie

Od autora:
Inspiracją są osobiste przemyślenia na temat kondycji psychicznej człowieka zanurzonego w meandrach współczesnej cywilizacji. Interesują mnie i fascynują reakcje ludzi na sytuacje wyjątkowe (ekstremalne).
Praca przedstawia człowieka w otoczeniu plastycznego zapisu jego subiektywnych odczuć, wyobrażeń, jego samotności. Mam nadzieję, że każdy ma szansę ujrzeć w tym obrazie cząstkę prawdziwego siebie. Nie jest moją intencją dekorowanie świata. Podejmuję karkołomne zadanie mówienia tego, co zwykliśmy nazywać prawdą.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE DOSTĘPNE (11)