Zarejestruj się

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Drogi Użytkowniku!
Najwyższym dobrem dla nas są ludzie – nasi klienci i partnerzy. Wszelkie działania jakie są przez nas wykonywane chcemy by służyły Tobie i były robione zgodnie z obowiązującym prawem. W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Twoich danych osobowych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało od dnia 25 maja 2018 roku.

Jakie dane wykorzystujemy
Chodzi o Twoje dane osobowe, które przekazywane są nam na potrzeby wykonania usługi, którą świadczymy dla Ciebie. Chcąc utworzyć konto w naszym sklepie koniecznym jest byś udostępnił nam Twoje dane jakimi są adres e-mail, adres IP twojego urządzenia oraz imię i nazwisko.

Administrator Danych Osobowych
Twoje dane przekazywane są nam i to my będziemy ich Administratorem, to znaczy: ARTPOWER Gabriela Gancarz-Stasiak, ul. Dąbska 18M/93, 31-572 Kraków, NIP: 864-168-05-01, REGON: 260248112 kontakt: [email protected].

Cel, w jakim przetwarzane są Twoje dane
Przetwarzamy Twoje dane w celu umożliwienia Ci korzystania z pełnej funkcjonalności konta użytkownika naszego sklepu oraz świadczenia usług sklepu.

Przekazywanie danych
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez naszą firmę i tylko my będziemy ich Administratorem, natomiast w zgodzie z obowiązującym prawem możemy przekazać je podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie. Mowa o podwykonawcach naszych usług informatycznych, agencjach marketingowych, które zajmują się dla nas wysyłka e-maili, firmach oferujących usługi pocztowe. Musimy również twoje dane udostępnić podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania (gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną).

Prawo do wycofania zgody
Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie chcesz by Twoje dane nadal były przetwarzane w naszej organizacji, w każdej chwili możesz wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Masz również prawo dostępu do swoich danych, poprawiania ich, jak również usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. By wycofać zgodę wystarczy wejść w ustawienia konta i tam odznaczyć odpowiedni checkbox lub napisać do nas maila na adres [email protected].

Podstawa prawna
Przetwarzanie Twoich danych osobowych musi być oparte na właściwej podstawie prawnej, zgodnej z obowiązującymi przepisami. Chcąc świadczyć Ci usługi, podstawa prawną jest niezbędność do wykonania umów o ich świadczenie (w tym umowa kupna-sprzedaży, wykonania usługi). Przetwarzanie danych w celach marketingowych (np. newsletter) odbywać się będzie jedynie za Twoją dobrowolną zgodą.

Prawo do zapomnienia
Zgodnie z przepisami nie będziemy przetrzymywać twoich danych bez twojej zgody albo po jej ustaniu, przy czym nie chcemy Ci ograniczać dostępu do treści, które Ci przesyłamy i ograniczać czasowo Twojej zgody na obsługę konta użytkownika dlatego Twoje dane będą wykorzystywane aż do odwołania twojej zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Po zapoznaniu się z powyższymi informacjami, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z prawem Polskim jak i Europejskim, w szczególności z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) RODO w celach związanych z obsługą konta użytkownika. Moja zgoda jest dobrowolna, wiem o prawie do wglądu do moich danych, ich poprawienia, usunięcia oraz do cofnięcia zgody, a także prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego i zapomnienia.