Marta Stysiak, Breakfast

1400 PLN

Technika

Fotografia

Rozmiar dzieła w cm

50 x 40

Rok powstania

2008

ID pracy

#1662

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
39.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Fotografia barwna, papier: Ilford Omni Jet, laminat
oprawa: białe passepartout, rama – imit.brzozy, 52x72 cm
Zdjęcie jest wydrukiem autorskim, sygnowanym i opisanym na odwrocie. Nakład 1/20.

„Seria fotografii Marty Stysiak zatytułowana Prospect Cottage skonstruowana jest z obrazów zarejestrowanych przez Artystkę w Dungeness w Anglii. (...) W tytułowym Prospect Cottage, pomalowanej na czarno rybackiej chacie, Jarman, kultowy artysta, reżyser oraz działacz, spędził ostatnie lata swojego życia. Dungeness jest zazwyczaj fotografowane w sposób przedstawiający jego surowe piękno. Fotografowie często wybierają też zadanie zaprezentowania roślin z ogrodu Prospect Cottage (...) Zdjęcia Marty Stysiak nie wprowadzają nas do ogrodu i nie odkrywają jego detali - prezentują emocjonalny przebieg podróży oraz zderzenie z niespodziewanym. Reakcja na odizolowany obszar (...) przekazuje także wyizolowanie tymczasowego gościa względem cyklu zdarzeń odwiedzanej rzeczywistości. Praca Stysiak odnosi się do mitu poszukiwania miejsc zarówno w kontekście wolności podróży jak i wyboru zatrzymania się i osiedlenia”. Tekst: Zbigniew Kotkiewicz

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 6