Magdalena Kurek, Przygodność

3250 PLN

Technika

Inne ,

technika mieszana

Technika, gdzie artysta w ramach jednego dzieła stosuje różne techniki plastyczne, np. mieszanie farb rozpuszczalnych w wodzie z farbami olejnymi lub mieszanie różnych technik graficznych, kompozycje z różnych materiałów (papier, tkanina, fotografia).

Rozmiar dzieła w cm

100 x 130

Rok powstania

2005

ID pracy

#1675

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

Olej na płótnie, kolaż (sznurek), drewno
Drewniane, jasne listewki po bokach, szerokości blejtramu

Obraz otwierający katalog Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu „Dyplomy 2005r”, prezentowany na stronie Teatru Polskiego w 2006 roku z okazji wystawy indywidualnej w Teatrze we Wrocławiu.

Inspirację stanowiły spektakle Tadeusza Kantora. Metafora koła i powtarzalności ludzkiego losu, jego skończoności i ulotności. Z kompozycji emanuje symbolika końca i początku, tajemnica ludzkiej egzystencji.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 6