Katarzyna Bielec, Tory kolejowe 2

2720 PLN

Technika

Malarstwo ,

olej

(malarstwo olejne) to najbardziej popularna technika malarska, polegająca na malowaniu farbami, w skład których wchodzi olej lniany oraz pigmenty. Za podłoże najczęściej służą: płótno, płyta pilśniowa, drewno.
Obrazy olejne werniksuje się za pomocą odpowiedniego roztworu żywicznego, który uintensywnia oraz ożywia farbę, a także ją zabezpiecza przed wpływem warunków atmosferycznych.
Jest to dość kosztowna technika, ale daje dużą swobodę w doborze i mieszaniu farb, uzyskiwaniu efektu matu lub błysku oraz tworzenia faktur. Umożliwia również retuszowanie obrazu poprzez nakładanie kolejnych warstw farby.
Obrazy olejne charakteryzują się dużą trwałością.

Rozmiar dzieła w cm

60 x 60

Rok powstania

2008

ID pracy

#970

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
0.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

olej na płótnie

Od autorki:
Kompozycja stanowi fragment cyklu ukazującego motywy związane z pejzażem kolejowym. Obraz ten ze względu na przedstawiany motyw będzie dobrze prezentował się we wnętrzu mieszkalnym jak i publicznym; natomiast niewielki format i stonowana kolorystyka sprawiają, że dobrze będzie wyglądał także w domowej - bardziej zacisznej, kameralnej przestrzeni.
To kompozycja dla osób wrażliwych ceniących sobie spokój, skłaniająca do refleksji i zadumy.

PRACA REKOMENDOWANA PRZEZ MAGAZYN "DOBRE WNĘTRZE" >>

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 17