Karol Wilk, Lublin, bez tytułu1

1450 PLN

Autor

Karol Wilk

Technika

Malarstwo ,

akryl

(malarstwo akrylowe) - to rodzaj farby, której rozcieńczalnikiem jest woda, ale po wyschnięciu jest wodoodporna; nieszkodliwa dla środowiska i nietoksyczna; tworzy gładkie i lśniące powierzchnie. Charakteryzuje się wysoką trwałością i odpornością na czynniki środowiska. Może być kładziona gruba tworząc wypukłe faktury lub cienko przezroczystymi warstwami.
Akrylami można malować praktycznie na każdej powierzchni: na płótnie, papierze, desce.

Rozmiar dzieła w cm

80 x 100

Rok powstania

2008

ID pracy

#2139

certyfikat autentyczności

CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI

Do dzieła dołączamy certyfikat potwierdzający jego autentyczność i legalność. Dokument zawiera reprodukcję oraz dokładny opis dzieła, tj. informacje o autorze, tytuł, technika wykonania, rozmiar, rok powstania, a także pieczątkę galerii i podpis właściciela galerii.

koszt dostawy
39.00 PLN
KOSZT DOSTAWY
czas dostawy
5 dni

Średni czas dostawy dzieła wynosi 5 dni roboczych. Z przyczyn od nas niezależnych czas ten może zostać wydłużony, o czym zawsze informujemy nabywcę.

CZAS DOSTAWY
Potrzebujemy 24 h na potwierdzenie
dostępności dzieła do wysyłki
Podany koszt i czas dostawy obowiązują na terenie Polski
Masz 14 dni na zwrot
PEŁNY REGULAMIN ZAKUPÓW

Dodatkowe informacje

akryl na płótnie. Obraz z kompozycją na bokach ramy. Zawerniksowany

Od autora:
Obraz jest częścią cyklu "Rosną w Polsce domy z czerwoniutkiej cegły. Domy robi piekarz, bo w tej pracy biegły", do którego należą też m. in. obrazy: Wrocław, bez tytułu 1, Wrocław, bez tytułu 2, czy Lublin, Hansen LSM. Wszystkie one tworzą po połączeniu jedną całość, a zarazem każdy jest osobną kompozycją.

Pozostałe prace artysty

ZOBACZ WSZYSTKIE 15